• LOGO_GIS

 • arch. Mariusz ŚCISŁO

  Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich, Partner Instytucjonalny GIS Warszawa 2015
  Stowarzyszenie Architektów Polskich - SARP, Polska


   

  Jest absolwentem Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej z 1978 r. Partner i współwłaściciel firmy architektonicznej FS&P ARCUS Sp. z o.o., założonej w 1988 roku w Warszawie.

  Dziś jest to jedna z największych firm architektonicznych, działających na polskim rynku, której ponad dwudziestoletnie doświadczenie jest wysoko cenione przez polskich i zagranicznych inwestorów. Według Warsaw Business Journal, FS & P Arcus jest w pierwszej dziesiątce firm architektonicznych i projektowych w Polsce. Lista składa się z ponad 2 000 firm działających na polskim rynku.

  Architekt działa nie tylko w Polsce, ale także w regionie Europy Wschodniej i Arabii Saudyjskiej. Mariusz Ścisło posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania i realizacji różnych rodzajów budynków: użyteczności publicznej, hali sportowych, biur, budynków mieszkalnych itp.

  Stowarzyszenie Architektów Polskich – SARP

  SARP to instytucja zrzeszająca polskich architektów. Główna siedziba stowarzyszenia znajduje się w Warszawie. SARP prowadzi 25 oddziałów regionalnych, mających na celu współpracę z architektami na poziomie lokalnym.

  Więcej informacji na www.sarp.org.pl